Wyjście grupowe

Wyjście grupowe wychowanków z I i II grupy przedszkolnej. Głównym celem było wspieranie rozwoju społeczno-emocjonalnego, samodzielności oraz umiejętności funkcjonowania w przestrzeni publicznej. Dzieci bawiły się na placu zabaw, zjadły gofry, odbyły spacer połączony z relaksacją, a także miały okazję ćwiczyć zasady bezpiecznego poruszania się po drodze.