Spotkanie wigilijne Podopiecznych Fundacji WRÓĆ

19 grudnia odbyło się coroczne spotkanie wigilijne Podopiecznych wszystkich Placówek Fundacji WRÓĆ – Ośrodka Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczego w Jezierniku, Ośrodka Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczego w Lasowicach Wielkich oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Lasowicach Wielkich. W spotkaniu Uczestniczyły również rodziny Podopiecznych, władze Fundacji, przedstawiciele lokalnych władz powiatu malborskiego i nowodworskiego oraz Fundatorzy i Przyjaciele Fundacji. W części artystycznej Goście zobaczyli wspaniałe i wzruszające występy pracowników oraz Uczniów i Uczestników Placówek. W specjalnie przygotowanej prezentacji przedstawiona została codzienna praca Ośrodków oraz realizowane ze wsparciem dotacyjnym funduszy krajowych i europejskich Projekty. Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek przy akompaniamencie granych na żywo świątecznych utworów. Nie zabrakło również Mikołaja z workiem pełnym prezentów, który chętnie obdarowywał dzieci. A każdy z przybyłych Gości otrzymał drobny upominek wykonany przez Podopiecznych Fundacji WRÓĆ.