Dzień Kobiet
Dzień Kobiet w naszej klasie był pełen uśmiechu i małych przyjemności.
Dzieci z I i III ET rozpoczęły świętowanie od przygotowania naturalnych żelków, które nie tylko pysznie smakowały, ale były też okazją do ćwiczenia motoryki małej, koncentracji, współpracy oraz stymulacji sensorycznej poprzez zapachy i smaki.
Następnie przeniosłyśmy się do naszego szkolnego SPA – dziewczyny wąchały różne zapachy, moczyły dłonie w ciepłej wodzie z olejkiem i płatkami róży, a później wykonywały masaż dłoni i twarzy. Wszystko odbywało się w spokojnej, czystej atmosferze z zachowaniem zasad higieny i dezynfekcji narzędzi.
Nie zabrakło też kobiecych akcentów – wybierania kolorów, malowania paznokci i ust. Było też dużo śmiechu, przebieranek i wspólnego wygłupiania się z naszymi małymi kobietkami.
Na zakończenie elegancko usiadłyśmy przy stoliku, wypiłyśmy gorącą czekoladę z słodkim poczęstunkiem. To był bardzo miły i relaksujący dzień dla naszych małych kobiet.







