Spotkanie

Mieliśmy ogromną przyjemność odwiedzić uczniów i członków Szkolnego Koła Wolontariatu Zespołu Szkół w Ostaszewie. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie, życzliwość oraz stworzenie atmosfery pełnej uśmiechu, radości i wzajemnej akceptacji.

Podczas spotkania wychowankowie naszego Ośrodka wspólnie z uczniami szkoły integrowali się, rozmawiali oraz wykonywali piękne prace manualne. Był to czas pełen pozytywnych emocji, nowych doświadczeń i budowania wartościowych relacji.

Cieszymy się, że możemy współpracować z tak zaangażowaną społecznością szkolną. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już dziś z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania!