Świąteczny spektakl

W Żuławskim Ośrodku Kultury odbył się wyjątkowy spektakl świąteczny!

Na scenie wystąpili nauczyciele, terapeuci, pracownicy oraz podopieczni Fundacji Wróć, która prowadzi OREW-y w Jezierniku i Lasowicach Wielkich oraz ŚDS-y w Wiercinach, Lasowicach Wielkich i Janówce.

Było muzycznie, tanecznie, teatralnie, ale nade wszystko wzruszająco. Za tym występem stało ogromne zaangażowanie, mnóstwo pracy i serca włożonego w każdy detal.

Można było poczuć prawdziwą świąteczną atmosferę.

Dziękujemy Prezes Fundacji Wróć Agacie Borowiec za zaproszenie. Wszystkim występującym gratulujemy. Jesteście prawdziwymi i najlepszymi aktorami.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Żródło: Gmina Nowy Dwór Gdański