Grzybobranie
We wrześniowy poranek wybraliśmy się do lasów w okolicach Uśnic, by nacieszyć się ciszą natury i poszukać jesiennych skarbów – grzybów! Celem wycieczki była nie tylko przyjemność z samego grzybobrania, ale też relaks na świeżym powietrzu, oderwanie się od codziennego zgiełku i spędzenie czasu w dobrym towarzystwie. Taka wyprawa to nie tylko świetna forma aktywnego wypoczynku, ale też sposób na kontakt z naturą i naukę rozpoznawania grzybów. Już planujemy kolejną wyprawę!







