Zajęcia kulinarne

Przez dwa tygodnie uczestnicy – Ada, Natalia i Krzysiu – brali udział w codziennym treningu kulinarnym, podczas którego samodzielnie przygotowywali sobie śniadania. Każdego dnia tworzyli kanapki z wybranymi przez siebie dodatkami, ucząc się przy tym samodzielności i podejmowania kulinarnych decyzji.

W trakcie zajęć uczestnicy nauczyli się również, jak ugotować parówki i jajka na twardo, a także jak przygotować prostą, trzy-składnikową sałatkę. Trening obejmował także praktyczne umiejętności takie jak bezpieczne posługiwanie się nożem, krojenie i obieranie warzyw oraz obsługę płyty indukcyjnej.

To był intensywny, ale bardzo owocny czas nauki poprzez działanie -z dużą dawką samodzielności, radości i smakowitych efektów!