Wycieczka

W październikowy poranek wybraliśmy się na kolejny i zarazem ostatni w tym roku wyjazd na grzyby. Mimo jesiennego chłodu w powietrzu unosił się przyjemny zapach lasu, a kolorowe liście tworzyły wyjątkowy klimat. Z koszykami i dobrymi humorami ruszyliśmy na poszukiwanie leśnych skarbów. Nie zabrakło pięknych okazów- borowików, podgrzybków i maślaków. Wspólne grzybobranie było nie tylko okazją do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, ale również do rozmów, śmiechu i wzajemnej pomocy w poszukiwaniu grzybów.