Wycieczka

Grupa I Edukacyjno-Terapeutyczna wybrała się na wycieczkę nad polskie morze do miejscowości Stegna. Wychowankowie korzystali z ostatnich promieni słonecznych i pięknej pogody. Wycieczka miała na celu:

– rozwój umiejętności społecznych,

– bliskie spotkanie z żywiołem jakim jest woda

– poznawanie środowiska przyrodniczego oraz obcowanie z naturą, poprzez spacer po lesie

Wyjazd zakończył się pysznym, wspólnym posiłkiem!