Wycieczka
Grupa I Edukacyjno-Terapeutyczna wybrała się na wycieczkę nad polskie morze do miejscowości Stegna. Wychowankowie korzystali z ostatnich promieni słonecznych i pięknej pogody. Wycieczka miała na celu:
– rozwój umiejętności społecznych,
– bliskie spotkanie z żywiołem jakim jest woda
– poznawanie środowiska przyrodniczego oraz obcowanie z naturą, poprzez spacer po lesie
Wyjazd zakończył się pysznym, wspólnym posiłkiem!







