Świętowanie

W poniedziałek w naszym Domu unosił się wyjątkowy zapach – aromaty świeżo parzonej kawy i pieczonej szarlotki wypełniły cały ośrodek. Wszystko za sprawą obchodów Dnia Kawy oraz Światowego Dnia Jabłka – dwóch nietypowych, ale jakże smakowitych świąt!

Uczestnicy, oprócz codziennych zajęć, mieli okazję wziąć udział w kulinarnej przygodzie. Podczas treningu kulinarnego wspólnie przygotowali tradycyjną szarlotkę, która później umilała wszystkim przerwę. Dodatkowo odbyły się warsztaty parzenia kawy – zarówno metodą tradycyjną, jak i z użyciem ekspresu.

To był dzień pełen zapachów, smaków, nauki i integracji. Świętowanie nietypowych dni to dla nas doskonała okazja do rozwijania umiejętności, kreatywności oraz wspólnego spędzania czasu w miłej atmosferze.