Konkurs

Naszym ogromnym powodem do dumy jest to, że nasi Uczestnicy często powtarzają że Środowiskowy Dom Samopomocy jest dla nich drugim domem, w którym lubią spędzać czas, mają swoich przyjaciół i zawsze mogą liczyć na wsparcie Terapeutów, Kierowników i Prezes Fundacji.

Stało się to zalążkiem pomysłu na konkurs plastyczny pt: „Mój drugi Dom”, do udziału w którym zostali zaproszeni Uczestnicy ŚDS Lasowice Wielkie, ŚDS Wierciny, ŚDS Janówka oraz zaprzyjaźnionego ŚDS Kończewice.

Na konkurs wpłynęło wpłynęło 8 prac. Jurorzy w składzie: Dyrektor OREW Jeziernik Katarzyna Bojarska, Proboszcz Parafii w Lasowicach Wielkich, pracownik OREW w Lasowicach Wielkich Dorota Biernat, pracownik OREW w Lasowicach Wielkich Agata Radziewicz, przy ocenie prac brali pod uwagę tematykę zgodną z hasłem przewodnim konkursu, przesłanie płynące z przedstawienia tematu oraz oryginalność pomysłu i walory artystyczne.

Ogłoszenie zwycięzców, wręczenie nagród i dyplomów nastąpi 8 sierpnia na Pikniku Rodzinnym. O czym Państwa z radością poinformujemy!