Alpaki

Do naszego ośrodka zawitali niezwykli goście – alpaki i lama z „Alpaki na Kaszubach”. Spotkanie w ramach alpakoterapii przyniosło wiele radości, uśmiechu i spokoju wszystkim uczestnikom.